Chingari launches exclusive NFTs in partnertnership with fashion tv

Hintli bir kısa video uygulaması olan Chingari, dünyanın önde gelen moda ve yaşam tarzı yayın yapan televizyon kanalı fashion tv ile özel bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Küresel olarak, fashion tv, özel içerik için GARI tarafından desteklenen Chingari adlı kısa bir video uygulamasıyla ilk kez işbirliği yapıyor.

Ortaklık, GARI tarafından desteklenen Chingari'nin yalnızca fashion tv içeriğini kendi uygulamasında oynatmasına izin verecek. Ayrıca, Chingari'nin yerel tokeni GARI ve fashion tv de 100 Fungible Tokens (NFT) başlattı. Etkinlik, Ext ilacının Madiha Abaida tarafından tasarlanan 75 parçalık bir defilesinde özel GARI Panda NFT'leri ve fashion tv NFT'lerini sergiledi.

Sevimli Pandalar kabilesi, Chingari-Verse içindeki Panda sahipleri için muazzam bir değerin kilidini açacak. Bu NFT'lerin sahipleri, 'yalnızca davetli' partilere erişim ve Fashion Metaverse dahil olmak üzere fashion tv tarafından düzenlenen moda etkinliklerine erişim, ömür boyu bir kez Bollywood A-listers'la tanışma ve selamlama şansı ve bir parçası olma ayrıcalığı gibi özel avantajlara sahip olacaklar. özel bir Panda NFT küresel topluluğunun.

Chingari ayrıca fashion tv ile birlikte Metaverse, Fashion Metaverse'e girişini duyurdu. Alan, NFT sahiplerinin özel erişim elde edeceği defileler düzenleyecek. Ortaklık hakkında konuşan Chingari app CEO'su ve Kurucu Ortağı Sumit Ghosh, “GARI ve GARI tarafından desteklenen Chingari'nin ortaklığını duyurmaktan son derece mutluyuz. fashion tv Ortaklık, Chingari ile kendi platformunda fashion tv içeriğini oynatmak için münhasır haklara sahip olan her iki marka için de karşılıklı olarak faydalı olacaktır. Ayrıca, tüm özel 100 GARI Panda NFT'leri ve fashion tv NFT'leri olan GARI Panda NFT'leri, dünyanın dört bir yanındaki sanatçılar ve ünlüler için altın rengine dönüşecek.”

fashion tv Başkanı Michel Adam Lisowski şunları ekledi: “Bu ortaklık, moda endüstrisinin en başarılı tasarımcıları, modelleri ve fotoğrafçılarından oluşan birinci sınıf içeriğimizi herkese ulaştırma vizyonumuzla uyumlu. fashion tv-GARI Panda NFT'leri, ilk benimseyenlerin çılgınca ödemeler yapabildiği, topluluğa yönelik bir başka heyecan verici teklif.”

Image 0