International Fashion Week Dubai features top designers

fashion tv Türkiye’nin yönetim kurulu başkanı Enis Onat’ın ev sahipliğinde ve koreograf Ferhan Aral’ın organize ettiği “Estetik International Miss & Mr fashion tv Turkey 2021” güzellik yarışması Kuruçeşme’deki Oligark İstanbul’da yapıldı.

Yarışmada Sivaslı 24 yaşındaki güzel, Dilara Kırmık birinci seçilerek taç giydi. Erkeklerde ise aynı zamanda kick boks dünya şampiyonu olan 25 yaşındaki Sinan Ulutürk birinci seçildi.

Kaynak: fashion tv güzelleri “İçimiz Yanıyor” t-shirtleri ile sahne aldı. Dünyaca ünlü moda kanalı fashion tv uluslararası yönetim kurulu başkanı ve kanalın kurucusu olan Michel Adam’ın onur konuğu olarak katıldığı, fashion tv Türkiye yönetim kurulu başkanı Enis Onat’ın ev sahipliğinde, koreograf Ferhan Aral’ın organize ettiği, “Estetik International Miss & Mr fashion tv Turkey 2021” güzellik yarışması Kuruçeşme’deki Oligark İstanbul eğlence mekanında yapıldı.

Estetik International’ın sporsorluğunda gerçekleşen ve sunuculuklarını Demet Şener ile Mehmet Yıldırım’ın birlikte yaptıkları gece adeta bir moda şölenine dönüştü. Ünlü isimlerin yer aldığı büyük jüri ve davetliler ile renklenen gecede otuz kadın ve otuz erkek finalistten oluşan altmış kişilik güzeller Ebru Yener Beach Couture mayo, F4U-Fashion For You, BY Babgal, Damat Tween ve Şinasi Günaydın’nın kreasyonlarından oluşan defilelerde jüri karşısına geçti. Geceye 2019 Miss Sırbistan güzeli seçilen Nikolina Balyak özel konuk olarak katılırken, ayrıca kız vokallerden oluşan Aura Grubu, Elif Onur ve Zehra söyledikleri şarkıları ile beğeni topladılar. fashion tv güzelleri “İçimiz Yanıyor” t-shirtleri ile sahne aldı.

Image 0